خدمات اسکان

گروه برگزاری شانزدهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران، ضمن گرامی داشت مقدم تمامی محققان، پژوهشگران و مهمانان شرکت کننده، تسهیلاتی را جهت اسکان این عزیزان در روزهای سه شنبه 14 شهریور الی پنج شنبه 16 شهریور درنظر گرفته است که به شرح زیر اعلام می گردد :

اسکان در مجموعه خوابگاه ها

 

 

کلیه دانشجویان، شرکت کنندگان و مهمانان کنفرانس که جزء اعضای هیات علمی دانشگاههای کشور نیستند در صورت تمایل در مجموعه خوابگاهی دانشگاه محقق اردبیلی اسکان خواهند یافت. هزینه اسکان این عزیزان به ازای هر شب اسکان برای هر نفر 150 هزار ریال (15000 تومان) می باشد. لازم است که این دسته از عزیزان جهت کمک به برنامه ریزی بهتر در امر اسکان، در قسمت مربوطه در پروفایل کاربری و با پرداخت مبلغ مشخص شده درخواست اسکان خود را ثبت نمایند. راهنمای نحوه ثبت درخواست اسکان در لینک زیر آمده است.

 

راهنمای ثبت درخواست خوابگاه های دانشگاه

 

اسکان در مجموعه مهمانسراهای دانشگاه (ویژه هیات علمی)

 

 

کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور،  اعضای کمیته  علمی و داوران کنفرانس و مهمانان  خارجی در مجموعه ­های  مجهز و کاملاً آماده مهمانسرای  دانشگاه اردبیل در صورت تمایل اسکان خواهند یافت. هزینه اسکان این عزیزان را دانشگاه محقق اردبیلی متقبل شده است. لازم است که این دسته از عزیزان جهت کمک به برنامه­ ریزی بهتر امر اسکان، در قسمت مربوطه در پروفایل کاربری درخواست اسکان خود را ثبت نمایند. راهنمای نحوه ثبت درخواست اسکان در لینک زیر آمده است.

 

راهنمای ثبت درخواست مهمانسراهای دانشگاه

 

اسکان در هتل های شهر اردبیل و سرعین با تخفیف

کلیه مهمانان کنفرانس در صورت تمایل می توانند در روزهای 14الی 16 شهریور در هتل های  زیر (با تخفیف ) اقامت کنند. جهت رزرو هتل با شماره های مندرج در قسمت اطلاعات هر هتل تماس حاصل فرمائید.

 

هتل سبلان

   

اطلاعات هتل

هتل مهدی

 

اطلاعات هتل

هتل شورابیل

 

اطلاعات هتل

هتل نگین

   

اطلاعات هتل

هتل شیخ صفی

 

اطلاعات هتل